לא רק שגוגל הוא מנוע החיפוש מספר אחד בעולם, גם אף אחד כנראה לא יחליף אותו. לא בעתיד הנראה לעין בכל מקרה. גוגל כבר מזמן הפכה להיות שער הכניסה לאינטרנט. מרבית האנשים אינם מקלידים את כתובת האתר אליו הם רוצים להגיע, אלא מחפשים את שם המותג בשורת החיפוש של גוגל. כל שאילתא שמתבצעת בגוגל מספקת אין ספור תוצאות, ועסקים רבים מתחרים על הזכות לככב בראש תוצאות החיפוש שבעמוד הראשון, שכן הן התוצאות שעליהן מרבית הגולשים ילחצו.

בהתחשב בעובדה שרוב האנשים לא יחפשו את העסק שלכם תחת שמו המלא, הדרך לגרום להם להכיר אתכם ולהיכנס אליכם לאתר, היא בזכות פרסום ממומן בגוגל.

לדוגמא, אם אתם עסק שמוכר אוזניות, ואתם מעוניינים שגולשים חדשים ייחשפו אליכם, בעזרת מערכת הפרסום של גוגל, בניית קמפיין פרסומי נכון, ושליטה מלאה במערכת, תוכלו להגיע למצב בו, כאשר אדם יחפש בגוגל את המילה אוזניות, האתר שלכם יופיע לו בתוצאות הראשונות, מה שיגדיל את הסיכוי שהוא ילחץ על המודעה, יצור אתכם קשר ויהפוך ללקוח שלכם.

לנו בהראל דיגיטל יש ניסיון עצום עם פרסום בגוגל. אנחנו כבר נמצאים שנים בתחום, ואנשי הדיגיטל שלנו, עברו הכשרות ומבחנים על מנת להיות מוסמכי פרסום בגוגל. אנו נשמח לנהל את המערך הפרסומי שלכם בגוגל, נבצע את מחקר מילות המפתח הרלוונטי עבורכם, נקים את הקמפיין, נדאג לקופי של המודעות, נבצע בדיקות שוטפות, התאמות, נלחם בכל הכח במתחרים שלכם, על מנת שהאתר שלכם יופיע בצמרת תוצאות החיפוש. וכמובן, נעבוד מולכם בשקיפות מלאה ונעדכן אתכם לכל אורך התהליך בדוחות ובנתונים, על מנת שתבינו היטב את היקף הפעילות.

פרסום טוב, נכון ואיכותי בגוגל, שעובד, מביא לעלייה משמעותית בהגדלת היקף ההכנסות של כל עסק. בלי פרסום בגוגל, יהיה לך קשה, עד בלתי אפשרי למקסם את האתר שלך.

מגמה נוספת שחשוב לשים אליה לב, היא שבתקופה האחרונה, גוגל מציגה בעמוד הראשון שלה יותר ויותר תוצאות ממומנות, מה שמביא לירידה משמעותית בתוצאות האורגניות של אתרים. זאת כמובן סיבה נוספת עבורך, להיכנס ביחד איתנו לזירת הפרסום בגוגל.