קצת עלינו

אנחנו בהראל דיגיטל מומחים בבניית אתרים, פרסום בפייסבוק ובגוגל, ניהול רשתות חברתיות ושיווק באינטרנט. החברה שלנו קיימת כבר למעלה מ-10 שנים, בהן הספקנו לעבוד ולספק תוצאות לאין ספור לקוחות מרוצים. החל מבניית אתרים, התאמתם לטלפונים חכמים, דרך פרסום יעיל באינטרנט, ועד כמובן להגדלת הרווחים שלהם, בעזרת הערוצים הדיגיטליים השונים. הניסיון העצום שיש לנו בתחום הבנייה, הקידום והשיווק, יעזור לך לשפר, לייעל ולהשיג תוצאות עבור העסק שלך. אנחנו יודעים כיצד ליצור את התוכן שיביא לעסק שלך חשיפה גדולה אשר תזרים לך לקוחות חדשים.

למה אנחנו עושים את זה?

כי אם צריך להתפרנס, אז עדיף לעשות את מה שאתה אוהב. הצוות של הראל דיגיטל קם, חי ונושם את האינטרנט. אנחנו ראשונים לנסות כלים חדשים, מכורים לפרסום באינטרנט, מתמלאים באנרגיות כשאנחנו רואים את הלידים מתחילים להגיע בהמוניהם עבור הלקוחות שלנו, ומתרגשים מכל פיצ'ר חדש שמאפשר לנו לספק תוצאות ללקוחות שלנו.

איך אנחנו עושים את זה?

דבר ראשון, כאנשים שמתעסקים במדיה חברתית, כאלה הם אנחנו, חברתיים. אנחנו אנשים של אנשים, ואם יש דבר אחד שלעולם לא נתפשר עליו, הוא טיב השירות שתקבל מאיתנו. לכל לקוח אצלנו, יש מנהל פרוייקט, שמשמש כאמא וכאבא, והוא הכתובת לכל דבר שצריך. הצוות שלנו מיומן ויחד עם מנהל הפרוייקט, יוצרים מעטפת שלמה שדואגת ללוות אותך לכל אורך הדרך.

האתרים שאנחנו בונים הם אתרים עדכניים, שעומדים תמיד בדרישותיה של גוגל.
אנחנו דואגים לעדכן אותם על בסיס קבוע,
ובונים את האתרים שלנו בתמיכה מלאה לטלפונים ניידים וטאבלטים.

השירות אותו אנו מציעים, חוסך לך התעסקות עם ספקים שונים, כי אצלנו אתה מקבל שירות של 360. במקום שתצטרך לבנות את האתר במקום אחד, לקדם אותו דרך מישהו אחר, ולחפש ספק נוסף שיעשה עבורך פרסום בגוגל או בפייסבוק, אנחנו בהראל דיגיטל דואגים לבנות לך תדמית אינטרנטית, ויוצרים עבורך את כל הנכסים הדיגיטליים אותם אתה צריך על מנת להשיג את התוצאות הרצויות, שיטיסו את העסק שלך קדימה, יגדילו לך את ההכנסות, ובעיקר, יפנו לך זמן ויתנו לך שקט נפשי, כשאתה יודע שהמערך השיווקי שלך בידיים טובות ודואגות.

צרו קשר עכשיו >